• https://www.facebook.com/groups/201325903293558/
  • https://twitter.com/yapikorumacilar
  • http://www.instagram.com/yapikorumacilari

 

TARİHSEL ÇEVRE VE YAPI KORUMACILARI DERNEĞİ

Bize Ulaşın

TARİHSEL ÇEVRE VE YAPI KORUMACILARI DERNEĞİ


Altunizade, Güllübahçe Sokak  9/2 Üsküdar/İSTANBUL


0 216 474 17 28


info@yapikorumacilari.org

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret25114
GEÇMİŞTEN GELECEĞE ADIM ADIM... SÜLEYMANİYE

TARİHSEL ÇEVRE VE YAPI KORUMACILARI DERNEĞİ OLARAK ÇOCUKLARIMIZIN KÜLTÜREL MİRASI KORUMA, SAHİP ÇIKMA VE SÜRDÜRME BİLİNCİ EDİNMESİ, KÜLTÜR VE SANAT DUYARLILIĞI KAZANMASI VE TARİH BİLİNCİNİN PEKİŞTİRİLMESİ AMACIYLA BAŞLATTIĞIMIZ ''GEÇMİŞTEN GELECEĞE ADIM ADIM'' PROJEMİZ KAPSAMINDA ALİBEYKÖY ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİYLE, BÜYÜK USTA MİMAR SİNAN'IN ÖLÜM YILDÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE MİMAR SİNAN'IN TÜRBESİNİ ZİYARET ETTİK.

YÖNETİMKURULU ÜYELERİMİZ MUSTAFA ÖZVURAL VE ESİN RÜSTEMOĞLU'NUN EŞLİK ETTİĞİ GEZİDE MİMAR SİNAN 'IN BAŞYAPITLARINDAN SÜLEYMANİYE CAMİİ VE HÜRREM SULTAN TÜRBESİ DE ZİYARET EDİLDİKTEN SONRA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNİN İÇİNDE YEMEK MOLASI VERİLDİ. GEZİMİZİN SONUNDA İSE TARİHİ VEFA BOZACISI ÖĞRENCİLERİMİZE BOZA İKRAM ETTİ.

SONRASINDA GEZİYE KATILAN ÖĞRECİLER SUNUM YAPTILAR VE BİZ DE DERNEĞİMİZ ADINA ÖĞRENCİLERE, ''KATILIM BELGESESİ VE KİTAP TAKDİM ETTİK''.

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ DENİZ ALKAN VE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ MUSTAFA ÖZVURAL 'IN KATILDIĞI ETKİNLİKTE TÜRKEV-TÜRKİYE EVLERİ KORUMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ AYLA GÖKÇEN EREN VE DERNEK ÜYESİ NURSEL KURU' DA BİZE EŞLİK ETTİLER.

DERNEĞİMİZE VE PROJEMİZE GÖSTERDİKLERİ İLGİDEN DOLAYI ALİBEYKÖY ORTAOKULU ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİNE, AYRICA DESTEKLERİ İÇİN TARİHİ VEFA BOZACISI YETKİLİSİ FAZLI BEY VE PERSONELİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.                                   

TARİHSEL ÇEVRE VE YAPI KORUMACILARI YÖNETİM KURULU

 

 

 

 

 

 

 

  
362 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın